Jazyk

Organizátor

CS EN

Mistrovství ČR ve freedivingu

sobota 25. května 2019

České Budějovice

Partneři

Partneři závodu budou průběžně doplněni.

Program

sobota 25. května 2019
08:00 - 09:00Registrace závodníků
09:15 - 09:30Meeting rozhodčích se závodníky
STA
09:30 - 10:10Warm Up
10:10 - 13:00Official Top každých 10 minut
DYN
13:15 - 14:00Warm Up
14:00 - 17:00Official Top každých 8 minut
17:30 - 18:00Vyhlášení výsledků
19:00 - 00:00After Party

Bazén

Sokolský ostrov 4, 370 01 České Budějovice
DélkaHloubkaTeplota vody
50m2,2m27-28°C
Bazén

Registrace

1) Vyplňte registrační formulář
2) Zaplaťte startovné ve výši 950,- Kč (40e) na účet:

Legendy z Budějc - Freedive klub, z.s.
Číslo účtu: 2001518839/2010
SWIFT ID: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ22 2010 0000 0020 0151 8839
Variabilní symbol: datum narození ve formátu "DDMMYYYY"

3) Každý závodník musí doložit nejpozději v den závodu platný „Medical exam“, který nesmí být v den závodu starší 1 roku.


Při zrušení účasti se již uhrazené startovné nevrací.


Poznámka: Výkony všech členů AIDA budou vedeny v oficiálním AIDA rankingu. Pokud závodník není veden jako AIDA člen, výkony závodníka budou zahrnuty v oficiální výsledkové listině, ale nebudou vedeny v AIDA rankingu.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pravidla

Závod bude probíhat dle pravidel AIDA. Atleti budou soutěžit v následujících disciplínách:

  • Statická Apnoe (STA)
  • Dynamická Apnoe s ploutvemi (DYN)

Každá disciplína se hodnotí a vyhlašuje zvlášť, ale celkovým vítězem a mistrem či mistryní republiky se stane vždy jen freediver či freediverka s nejvyšším bodovým součtem ze dvou disciplín. Mistrem republiky může být pouze závodník s občanstvím České republiky.


Závod je vedený jako otevřené mistrovství České republiky, tzn. účast závodníků z jiných zemí je povolena.

Závodníci

Maximální počet účastníků je stanoven na 80.

JménoStátKlubPohlavíKategoriePotvrzen
1Jan UrbánekCZELegendy z BudějcMužAIDAANO
2Radek DvořákCZELegendy z BudějcMužAIDANE
3Michal HrdýCZELegendy z BudějcMužAIDANE
4Ondřej HrdinaCZELegendy z BudějcMužAIDAANO
5Ute WeinrichGERTSG PorzŽenaAIDAANO
6Halina BobryshavaBLRMagic Deep LitomyšlŽenaAIDAANO
7Julia KozerskaPOLKatowiceŽenaAIDAANO
8Mateusz MalinaPOLLimitlessMužAIDANE
9Florian GrauerGERTCB UnicornsMužAIDAANO
10Michal DabrowskiPOLLimitlessMužAIDAANO
11Justyna Oleś-BernackaPOLNo Tea No FreeŽenaAIDANE
12Michal BochenekPOLNo Tea No FreeMužAIDAANO
13Jakub SirovátkaCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
14Hanna YarashevichBLRMagic Deep LitomyšlŽenaAIDANE
15Edita VašíčkováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
16Maria UnverrichtGERTCB UnicornsŽenaAIDAANO
17Marius NoguerasSPATCB UnicornsMužAIDANE
18Martin RumanSVKOcean Devils BratislavaMužAIDANE
19Agnieszka KalskaPOLFreebodyŽenaAIDANE
20Tomasz RatajakPOLFreebodyMužAIDANE
21Marta KolasinskaPOLFreebodyŽenaAIDANE
22David VenclCZEApneamanMužAIDAANO
23Zdenka BelanovaSVKOcean Devils BratislavaŽenaNewcomerNE
24Hana BíláCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
25David KohutičCZEApneamanMužAIDAANO
26Martin ŠimanCZEApneamanMužAIDAANO
27Martin ČítekCZEApneamanMužAIDAANO
28Jan MartinčíkCZEApneamanMužAIDAANO
29Yulia MaryevichLVAFree-diving.lv teamŽenaAIDAANO
30Radomír KupčíkCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
31Martin DubielGERApnoe & Freitauchclub LeipzigMužAIDAANO
32Peter DurdikSVKFreedive MunichMužAIDAANO
33Abels SvenGERTCB UnicornsMužAIDAANO
34Julia PopovaRUSMonofinŽenaAIDANE
35Ondřej PavlíkCZEOcean Devils ClubMužNewcomerANO
36Lukáš PavlovecCZEApneamanMužAIDAANO
37Nikolajs BardisevsLVAFree-diving.lv teamMužAIDANE
38Robert GrošetaSLOH2O TeamMužAIDANE
39Karol KarczPOLLimitlessMužAIDANE
40Ilona BardisevaLVAFree-diving.lv teamŽenaAIDANE
41Žan PetekSLOH2O TeamMužAIDANE
42Daniel DoktorCZEApneamanMužAIDANE
43Larysa ZabrotskayaRUSSkatŽenaAIDANE
44Alan PavličSLOH2O TeamMužAIDANE
45Dzianis PrudnikauBLRDeep EnergyMužAIDANE
46Richard LoukotaSVKApneamanMužNewcomerNE
47Ján HaščákSVKApneamanMužNewcomerANO
48Adam ŠilhanCZEFree Dive WorldMužNewcomerANO
49Jana LafkovaSVKApneamanŽenaNewcomerANO
50Barbora IvanskáCZEApneamanŽenaAIDAANO
51Kamil VyštejnCZEApneamanMužAIDAANO
52Ondřej CelnarCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
53Jan JasanskýCZEMagic Deep LitomyšlMužAIDAANO
54Tereza KejdováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDANE
55Michal ŠuranskýCZEApneamanMužAIDAANO
56Kateřina ŠuranskáCZEApneamanŽenaAIDAANO
57Vítězslav VespalecCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
58Daniela DvorskáSVKOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
59Martin ZajacSVKApneamanMužAIDANE
60Jindřiška ZajacováCZEApneamanŽenaAIDANE
61Vendula StrachotováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDANE
62Vladimíra JasanskáCZEMagic Deep LitomyšlŽenaNewcomerANO
63Tereza TomanováCZEFree Dive WorldŽenaAIDAANO
64Patrick ThuemmlerGERFreedive ErlangenMužAIDAANO
65Vít HebltCZEMagic Deep LitomyšlMužNewcomerNE
66Rostislav ProcházkaCZEMagic Deep LitomyšlMužNewcomerANO
67Marina RomanovaRUSBuni teamŽenaAIDANE
68Oksana BergmanRUSBuni teamŽenaAIDANE
69Jan MelicharCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
70Rebeka StarkováCZEApneamanŽenaAIDANE
71Radek VeverkaCZESilent Touch - apnea4allMužAIDANE
72Kateřina PlasováCZEŽenaNewcomerANO
73Lenka BackováSVKŽenaNewcomerNE
74David SárköziCZEFreediving team OstravaMužNewcomerANO
75Bartosz PłonkaPOLBlackoutMužAIDAANO
76Milan WilczákCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
77Jarmila SlovenčíkováCZENemo ZlínŽenaAIDAANO

Kontakt

Radek DvořákJan UrbánekMichal Hrdý
radek@legendyzbudejc.czhonza@legendyzbudejc.czmichal@legendyzbudejc.cz
+420 736 152 241+420 773 673 977+420 608 554 756