Jazyk

Organizátor

CS EN

Mistrovství ČR ve freedivingu - LIVE STREAM

Partneři

Program

sobota 25. května 2019
08:00 - 09:00Registrace závodníků
09:15 - 09:30Meeting rozhodčích se závodníky
STA
09:30 - 10:10Warm Up
10:10 - 13:00Official Top každých 10 minut
DYN / DYN BI-FIN
13:15 - 14:00Warm Up
14:00 - 17:00Official Top každých 8 minut
17:30 - 18:00Vyhlášení výsledků
19:00 - 02:00After Party - Cocktail Bar Žlutá Ponorka

Bazén

Sokolský ostrov 4, 370 01 České Budějovice
DélkaHloubkaTeplota vody
50m2,2m27-28°C
Bazén

Registrace

1) Vyplňte registrační formulář
2) Zaplaťte startovné ve výši 950,- Kč (40e) na účet:

Legendy z Budějc - Freedive klub, z.s.
Číslo účtu: 2001518839/2010
SWIFT ID: FIOBCZPPXXX
IBAN: CZ22 2010 0000 0020 0151 8839
Variabilní symbol: datum narození ve formátu "DDMMYYYY"

3) Každý závodník musí doložit nejpozději v den závodu platný „Medical exam“, který nesmí být v den závodu starší 1 roku.


Při zrušení účasti se již uhrazené startovné nevrací.


Poznámka: Výkony všech členů AIDA budou vedeny v oficiálním AIDA rankingu. Pokud závodník není veden jako AIDA člen, výkony závodníka budou zahrnuty v oficiální výsledkové listině, ale nebudou vedeny v AIDA rankingu.

Závodníci, co budou chtít závodit v disciplíně DYN BI-FIN, nechť nás informují na info@legendyzbudejc.cz


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Pravidla

Závod bude probíhat dle pravidel AIDA. Atleti budou soutěžit v následujících disciplínách:

  • Statická Apnoe (STA)
  • Dynamická Apnoe s ploutvemi (DYN / DYN BI-FIN)

Každá disciplína se hodnotí a vyhlašuje zvlášť, ale celkovým vítězem a mistrem či mistryní republiky se stane vždy jen freediver či freediverka s nejvyšším bodovým součtem ze dvou disciplín. Mistrem republiky může být pouze závodník s občanstvím České republiky.


Závodníci si mohou zvolit, zda budou plavat DYN nebo DYN BI-FIN. Vyhlašovaní bude probíhat celkově jako DYN, avšak rekordy pokořené v jednotlivých disciplínách budou vedené v AIDA rankingu zvlášť.

Závod je vedený jako otevřené mistrovství České republiky, tzn. účast závodníků z jiných zemí je povolena.

Závodníci

Maximální počet účastníků je stanoven na 80 + 10 náhradníků.

JménoStátKlubPohlavíKategoriePotvrzen
1Jan UrbánekCZELegendy z BudějcMužAIDAANO
2Radek DvořákCZELegendy z BudějcMužAIDANE
3Michal HrdýCZELegendy z BudějcMužAIDANE
4Ondřej HrdinaCZELegendy z BudějcMužAIDAANO
5Ute WeinrichGERTSG PorzŽenaAIDAANO
6Halina BobryshavaBLRMagic Deep LitomyšlŽenaAIDAANO
7Julia KozerskaPOLKatowiceŽenaAIDAANO
8Mateusz MalinaPOLLimitlessMužAIDAANO
9Florian GrauerGERTCB UnicornsMužAIDAANO
10Michal DabrowskiPOLLimitlessMužAIDAANO
11Michal BochenekPOLNo Tea No FreeMužAIDAANO
12Jakub SirovátkaCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
13Hanna YarashevichBLRMagic Deep LitomyšlŽenaAIDAANO
14Edita VašíčkováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
15Maria UnverrichtGERTCB UnicornsŽenaAIDAANO
16Martin RumanSVKOcean Devils BratislavaMužAIDAANO
17David VenclCZEApneamanMužAIDAANO
18Zdenka BelanovaSVKOcean Devils BratislavaŽenaNewcomerANO
19Hana BíláCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
20David KohutičCZEApneamanMužAIDAANO
21Martin ŠimanCZEApneamanMužAIDAANO
22Martin ČítekCZEApneamanMužAIDAANO
23Jan MartinčíkCZEApneamanMužAIDAANO
24Radomír KupčíkCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
25Martin DubielGERApnoe & Freitauchclub LeipzigMužAIDAANO
26Peter DurdikSVKFreedive MunichMužAIDAANO
27Abels SvenGERTCB UnicornsMužAIDAANO
28Julia PopovaRUSMonofinŽenaAIDAANO
29Ondřej PavlíkCZEOcean Devils ClubMužNewcomerANO
30Lukáš PavlovecCZEApneamanMužAIDAANO
31Žan PetekSLOH2O TeamMužAIDANE
32Daniel DoktorCZEApneamanMužAIDAANO
33Larysa ZabrotskayaRUSSkatŽenaAIDANE
34Alan PavličSLOH2O TeamMužAIDAANO
35Richard LoukotaSVKApneamanMužNewcomerANO
36Ján HaščákSVKApneamanMužNewcomerANO
37Adam ŠilhanCZEFree Dive WorldMužNewcomerANO
38Jana LafkovaSVKApneamanŽenaNewcomerANO
39Barbora IvanskáCZEApneamanŽenaAIDAANO
40Kamil VyštejnCZEApneamanMužAIDAANO
41Ondřej CelnarCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
42Jan JasanskýCZEMagic Deep LitomyšlMužAIDAANO
43Tereza KejdováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
44Michal ŠuranskýCZEApneamanMužAIDAANO
45Kateřina ŠuranskáCZEApneamanŽenaAIDAANO
46Vítězslav VespalecCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
47Martin ZajacSVKApneamanMužAIDAANO
48Jindřiška ZajacováCZEApneamanŽenaAIDAANO
49Vendula StrachotováCZEOcean Devils ClubŽenaAIDAANO
50Vladimíra JasanskáCZEMagic Deep LitomyšlŽenaNewcomerANO
51Tereza TomanováCZEFree Dive WorldŽenaAIDAANO
52Patrick ThuemmlerGERFreedive ErlangenMužAIDAANO
53Rostislav ProcházkaCZEMagic Deep LitomyšlMužNewcomerANO
54Marina RomanovaRUSBuni teamŽenaAIDANE
55Jan MelicharCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
56Kateřina PlasováCZEŽenaNewcomerANO
57Bartosz PłonkaPOLBlackoutMužAIDAANO
58Milan WilczákCZEOcean Devils ClubMužAIDAANO
59Jarmila SlovenčíkováCZENemo ZlínŽenaAIDAANO
60Jan CoufalCZEFree Dive WorldMužNewcomerANO
61Elisabeth MattesAUTNo BubblesŽenaAIDAANO
62Petr HavelCZELegendy z BudějcMužNewcomerANO
63Slavica ZertusSLOApnea SloveniaŽenaNewcomerANO
64Robert TasicSLOApnea SloveniaMužAIDAANO
65Saglara MandzhievaSLOApnea SloveniaŽenaAIDAANO
66Rebeka StarkováCZEApneamanŽenaAIDAANO
67Lenka BackováSVKŽenaNewcomerNE
68Pavel SoukupCZEApneamanMužAIDAANO
69Vita KremserSLOInhale BlueŽenaAIDAANO
70Lucija RihtarSLOApnea SloveniaŽenaAIDAANO
71Kamil BlažekCZEFEB PardubiceMužAIDAANO

Kontakt

Radek DvořákJan UrbánekMichal Hrdý
radek@legendyzbudejc.czhonza@legendyzbudejc.czmichal@legendyzbudejc.cz
+420 736 152 241+420 773 673 977+420 608 554 756